Minibüs otobüs Okul taşıtı Servisi aracı Koltuk Doluluk Sensörü montajı Ankara

Minibüs otobüs Okul taşıtı Servisi aracı  Koltuk Doluluk Sensörü

sayesinde

okul servis koltuğunda oturan öğrenciyi şoför sensör panelinde görebilmektedir.

Aracınızın mevcut koltuklarını değiştirmeden, koltuklarınıza

MİNİBÜS OTOBÜS okul taşıtı  araçlara koltuk sensörü takılarak aracınız yönetmeliğe uygun hale getirilmektedir.

Sürücü ekranında hangi koltukların dolu olup olmadığı görülmektedir.

Akıllı okul servisi okul taşıtı servis araç projesi okul servisi olarak kullanılan/kullanılacak araçlarda çocukların unutulmaması için tasarlanmış bir yönetmeliğe  uygun sistemleri montaj

Okul servis taşımacılığı yapan/yapacak olan firmaların koltuk sensörü ve kamera sistemi kullanması zorunlu hale gelmiştir.

Koltuk sensörü sistemleri ve Mobil NVR sistemleri IP kamera sistemlerini araçlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Bu proje ile birlikte servis araçlarında çocukların unutulması tarih oluyor.

Okul servis araçlarına uygulamakta olduğumuz bu sistemde koltuğa herhangi birisi oturduğu anda sensörler devreye girer ve bir hareket algılar. Algılamış olduğu bu hareketleri bağlı bulunduğu kontrol ünitesine aktarır kontrol ünitesi bu veriyi işler ve şoförün önünde bulunan tablete bu sinyali aktarır. Öğrenci koltuktan kalkıp koltuk alanını terk ettiği anda sensörler tekrar devreye girer ve koltuğun boş olduğunu tanımlar.

Koltuk sensörü çocuklarımızın emniyeti açısından önemli bir teknolojidir. Koltuk doluluk sensörü sistemi ile aracınız teknolojik altyapısı ile pirim yapmaktadır.

EMNİYET KEMERİ ÜÇ NOKTALI BOY AYARLI  SİSTEMLİ E BELGELİ EMNİYET KEMERİ SİSTEMİ MONtAJI ANKARA

USTA MÜHENDİSLİK OTO DİZAYN ANKARA

05323118894

3 Nokta Emniyet Kemer Sensörü Sayesinde Araçta Oturan Yolcunun Kemerini Takip Takmadığını Şoför Önünde Duran Panel Sayesinde Kontrol Edebilmektedir.,İSTENİRSE

KONTROL PANELİ

Şoför Önünde Duran Panel Sayesinde Yolcuların Hakkında Bilgi Sahibi Olabilmektedir ve Kontağı Kapatsa Dahi Araç da Yolcu Olup Olmadığını Görebilmektedir. Ve sesli uyarı vermektedir.